JESTEŚMY 
W PAŃSTWA OKOLICY

W prosty sposób mogą Państwo wyszukać nasze biuro w okolicy lub zostawić nam swoje dane, a my oddzwonimy.


mapa

ADRES KORESPONDENCYJNY

Alior Leasing Sp. z o.o.
ul. T. Szewczenki 8
40-855 Katowice

dokument

DANE REJESTROWE
SPÓŁKI

Alior Leasing Sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa
NIP: 522 30 27 866
REGON: 361335353

callcenter

KONTAKT
DLA KLIENTÓW

znacznik
ZNAJDŹ NAS
W POBLIŻU

WYBIERZ MIASTO

Alior Leasing Sp. z o.o.
Przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania poniższej zgody w każdym czasie. W wyniku jej udzielenia administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Alior Leasing sp. z o.o., dane kontaktowe: ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa (dalej: AL). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: [email protected], poczta: Alior Leasing Sp. z o.o. , IOD, ul. Szewczenki 8, 40-855 Katowice.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AL moich danych osobowych przesyłanych do AL za pomocą formularza w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną pochodzących od AL.

Przyjmuję do wiadomości, że:
- podanie danych osobowych jest dobrowolne, a AL może przetwarzać moje dane osobowe w celach marketingowych, na podstawie mojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: RODO), do momentu jej odwołania,
- Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do ich przetwarzania na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom przetwarzającym dane osobowe na polecenie AL., m.in. podmiotom współpracującym z AL w procesie zawierania i wykonywania umów o finansowanie, dostawcom usług IT i in.
- Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, ich przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego, wycofania udzielonej zgody na ich przetwarzanie, które pozostanie bez wpływu dotychczasowe przetwarzanie – na zasadach wynikających z RODO.